Referenciáink
Híreink

Szerelő (Referenciaszám: PJ5468)

Állásajánlat küldése ismerősnek
Az Ön neve:    Nem adta meg a nevét!

Ismerőse neve:    Nem adta meg ismerőse nevét!

Ismerőse e-mail címe:    Nem adott meg e-mail címet!

Küldés Mégse

Székesfehérvári multinacionális partnercégünk részére keresünk munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Szerelő

Feladatok:
- Csapok és szelepek szerelés előtti ellenőrzése, szemrevételezéses és műszeres vizsgálatokat elvégzése
- Az armatúrák összeszerelése és tesztelése utasítás szerint
- Oszlopos- és állványos fúrógépek kezelése
- Hidraulikus-, pneumatikus-, elektromos kisgépek kezelése

Elvárások:
- Fémipari/gépipari/faipari szakmunkás végzettség
- Felelősségteljes, precíz munkavégzés
- Standard utasítások értelmezése és képesség azok betartására
- Alapvető számítástechnikai ismeretek

Előny:
- Hasonló területen szerzett tapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amit megbízónk kínál:
- Kezdő alapbér: br. 200.000 Ft
- Béren kívüli juttatások
- Céges buszjáratok vagy kedvező beutazási támogatás

Munkavégzés helye:
- Székesfehérvár

Kérjük, magyar nyelvű önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Domokos Rita kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, e-mailen az rita.domokos@pannonjob.hu címre vagy jelentkezzen az alábbi telefonszámon: +36204928155. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám:4376-4./2003, 07-0006-06.

Amennyiben Ön regisztrált felhasználónk és már bejelentkezett, az álláshirdetésre való jelentkezéshez
kattintson ide: (A jelentkezés új ablakban nyílik meg.)

Amennyiben még nem regisztrált, itt megteheti.
Adatbázisunkba való bekerüléshez a regisztrációs lap kitöltésére és az Adatvédelmi nyilatkozat elfogadására van szükség.

Az űrlap kitöltése néhány percet vesz igénybe.

Adatvédelmi nyilatkozat elfogadása:

Regisztráció