Referenciáink
Híreink

Direkt értékesítési tanácsadó- Győr (Referenciaszám: PJ5995)

Állásajánlat küldése ismerősnek
Az Ön neve:    Nem adta meg a nevét!

Ismerőse neve:    Nem adta meg ismerőse nevét!

Ismerőse e-mail címe:    Nem adott meg e-mail címet!

Küldés Mégse

Telekommunikációs Partnerünk Értékesítési Igazgatósága részére munkatársat keresünk (lakossági és kisvállalati értékesítés) az alábbi pozícióba:

Direkt értékesítési tanácsadó - Győr

Főbb feladatok:

  • Az ügyfél elégedettség fenntartása és fokozása direkt megkereséssel
  • Telenor szolgáltatások és az azokhoz kapcsolódó termékek értékesítése, a túraterv alapján
  • Ügyfelek igényeinek felmérése és kezelése
  • Ügyfélkapcsolatok ápolása és fejlesztése
  • Napi riportok készítése
  • Felmerülő ügyfél igények, visszajelzések, fejlesztési javaslatok továbbítása

Elvárások:

  • Minimum 6 hónap direkt értékesítési területen szerzett tapasztalat, telekommunikációs területen szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Jó kommunikációs és tárgyalástechnikai képességek
  • Eredményorientált beállítottság
  • Proaktív, lelkes és rugalmas személyiség
  • Képes hatékonyan kommunikálni különböző típusú emberekkel
  • Képesmegtalálni az ügyfél igényei mentén a legoptimálisabb megoldást
  • Képes a vállalat értékeit közvetíteni az ügyfelek felé
  • Jó problémamegoldó képességekkel rendelkezik
  • Képes nyomás alatt is kitűnően teljesíteni
  • Csapatjátékos

Amit kínálunk:

  • Fix alapfizetés + magas jutalék, felső határ nélkül
  • Professzionális képzések, szakmai fejlődési lehetőség
  • Vállalati telefon és korlátlan mobilinternet
  • Karrierépítési lehetőség, barátságos környezet

Munkavégzés helye:

  • Győr-Moson-Sopron megye

Kérjük, magyar nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Wolf Beáta kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a beata.wolf@pannonjob.hu címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Amennyiben Ön regisztrált felhasználónk és már bejelentkezett, az álláshirdetésre való jelentkezéshez
kattintson ide: (A jelentkezés új ablakban nyílik meg.)

Amennyiben még nem regisztrált, itt megteheti.
Adatbázisunkba való bekerüléshez a regisztrációs lap kitöltésére és az Adatvédelmi nyilatkozat elfogadására van szükség.

Az űrlap kitöltése néhány percet vesz igénybe.

Adatvédelmi nyilatkozat elfogadása:

Regisztráció