Referenciáink
Híreink

Projekt támogató asszisztens (Referenciaszám: PJ5999)

Állásajánlat küldése ismerősnek
Az Ön neve:    Nem adta meg a nevét!

Ismerőse neve:    Nem adta meg ismerőse nevét!

Ismerőse e-mail címe:    Nem adott meg e-mail címet!

Küldés Mégse

Gyógyszeripari partnercégünk Budapesti telephelyére keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Projekt támogató asszisztens

Feladatok:

- Különböző feladatok adminisztrációjának, koordinálásának támogatása

- Találkozók megszervezése, kapcsolattartás a projekt tagokkal

- Konferenciahívások és workshopok megszervezése

- Ütemtervek összeállítása

- Prezentációk véglegesítése

Elvárások:

- Kommunikációképes angol nyelvtudás

- Jó kommunikációs készség

- Jó szervező készség

- Haladó Excel és Power Point ismeretek

- Folyamatokban való gondolkodásmód

- Önállóság

- Megbízhatóság

- Támogatói, asszisztensi munkakörben szerzett tapasztalat előny

Munkarend:

- napi 4 vagy napi 6 órás részmunkaidős foglalkoztatás

Foglalkoztatás módja:

- munkaerő-kölcsönzés, fél éves határozott idejű szerződés

Munkavégzés helye:

- Budapest - 4. kerület

Amit kínálunk:
- Versenyképes alapbér és éves bónusz
- Piaci átlagnál magasabb cafeteria juttatás
- Szakmai fejlődési lehetőségek, dinamikusan fejlődő munkakörnyezetben
- Kollektív élet- és balesetbiztosítás
- Önkéntes nyugdíjpénztári tagság
- Éves egészségügyi szűrőprogam
- Kedvezményes sportolási lehetőség
- Rendszeres vállalati rendezvények pl. családi nap

Kérjük, magyar nyelvű részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Darvas Csilla kapcsolattartó részére, a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a csilla.darvas@pannonjob.hu címre, vagy telefonon a +36 (46) 320 283 számon. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Amennyiben Ön regisztrált felhasználónk és már bejelentkezett, az álláshirdetésre való jelentkezéshez
kattintson ide: (A jelentkezés új ablakban nyílik meg.)

Amennyiben még nem regisztrált, itt megteheti.
Adatbázisunkba való bekerüléshez a regisztrációs lap kitöltésére és az Adatvédelmi nyilatkozat elfogadására van szükség.

Az űrlap kitöltése néhány percet vesz igénybe.

Adatvédelmi nyilatkozat elfogadása:

Regisztráció