Referenciáink
Híreink

Műszakvezető Budapesten (Referenciaszám: PJ6080)

Állásajánlat küldése ismerősnek
Az Ön neve:    Nem adta meg a nevét!

Ismerőse neve:    Nem adta meg ismerőse nevét!

Ismerőse e-mail címe:    Nem adott meg e-mail címet!

Küldés Mégse

Országosan 4, Budapesten 3 telephellyel rendelkező, személyszállítással foglalkozó neves partnercégünk műszaki csapatának irányítására keresünk kollégát az alábbi munkakörbe

Műszakvezető

Amit megbízónk kínál:

- Hosszú távú munkalehetőség a fővárosi tömegközlekedés egyik meghatározó személyszállítási vállalatánál
- Versenyképes fizetés, szakmai tapasztalathoz igazodó sávos bérezési rendszer, előrelépési lehetőség senior műszakvezetői pozícióba
- Korszerű autóbuszokon történő munkavégzés
- Ingyenes szálláslehetőség vidéki munkavállalóknak
- Kiemelkedő juttatási csomag ( cafeteria rendszer, bejárás teljes körű támogatása, életpálya modell)

Az ideális jelölt:
- Rendelkezik autószerelő végzettséggel, továbbá Autóvillamossági ismeretekkel

- Minimum 2-3 év vezetői tapasztalat van a háta mögött
- Két műszakos munkarendet is vállal, 3 nap nappal (7.00-15.30) után 3 nap éjjel (20.00-04.30) majd ezt követően 3 nap pihenő

Milyen feladatokra számíthat a munkavégzés során:
- Munkafelvétel, munkák szakirányú kiosztása

- Elvégzett munkák ellenőrzése, folyamatos felügyelete
- Raktérből kiadott alkatrészek ellenőrzése
- Folyamatos kapcsolattartás a raktárral
- Adminisztratív feladatok elvégzése
- A biztonságos, költséghatékony munkavégzés folyamatos ellenőrzése

Munkavégzés helye: Budapest

Kérjük, magyar nyelvű részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Fekete Nikolett kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a nikolett.fekete@pannonjob.hu címre.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:adatvédelmi nyilatkozat

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Amennyiben Ön regisztrált felhasználónk és már bejelentkezett, az álláshirdetésre való jelentkezéshez
kattintson ide: (A jelentkezés új ablakban nyílik meg.)

Amennyiben még nem regisztrált, itt megteheti.
Adatbázisunkba való bekerüléshez a regisztrációs lap kitöltésére és az Adatvédelmi nyilatkozat elfogadására van szükség.

Az űrlap kitöltése néhány percet vesz igénybe.

Adatvédelmi nyilatkozat elfogadása:

Regisztráció