Referenciáink
Híreink

Autószerelői csapatba keresünk kollégákat (Referenciaszám: PJ6102)

Állásajánlat küldése ismerősnek
Az Ön neve:    Nem adta meg a nevét!

Ismerőse neve:    Nem adta meg ismerőse nevét!

Ismerőse e-mail címe:    Nem adott meg e-mail címet!

Küldés Mégse

Szívesen dolgozik nagy járművekkel, főként autóbuszok szerelése jelenti Önnek a szakmai kihívást?

Szeretné megszerzett tudását Budapest tömegközlekedésében teljesítő autóbuszok javításán fejleszteni?

Személyszállítással foglalkozó neves partnercégünk megbízásából keresünk kollégákat

Autószerelő csapatba Budapesten

A munkakör betöltése során az alábbi feladatokra számíthat:

  • a gépjárművek rendszeres és eseti karbantartási munkáinak elvégzése
  • autódiagnosztika, hibakiolvasás és hibakeresés, hibakód törlés
  • autóvillamossági szerelői és diagnosztikai feladatok színvonalas és gyors elvégzése
  • Munkalapok és technikai adatlapok kezelése
  • Adminisztratív feladatok elvégzése
  • A munkakörnyezet tisztítása, karbantartása

Amit megbízónk kínál:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes fizetés, szakmai tapasztalathoz igazodó sávos bérezési rendszer
  • előrelépési lehetőség senior autószerelő pozícióba
  • Korszerű autóbuszokon történő munkavégzés
  • Ingyenes szálláslehetőség vidéki munkavállalóknak
  • Kiemelkedő juttatási csomag (cafeteria rendszer, bejárás teljes körű támogatása)

Várjuk jelentkezését amennyiben:

  • Autószerelői/villamossági képzettsége van
  • 2 műszakos munkarendet vállalni tud (3 nap nappalos 7.00-15.30, 3 nap éjjeles 20.00-04.30 munkavégzést 3 pihenőnap követ)
  • szívesen dolgozik 5-6 fős szakmai csapatban

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

A munkavégzés helye: Budapest

Kérjük, magyar nyelvű önéletrajzát csatolva küldje el Fekete Nikolett kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy e-mailben a referenciaszám és bérigény feltüntetésével (PJ6102) a nikolett.fekete@pannonjob.hu címre.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Amennyiben Ön regisztrált felhasználónk és már bejelentkezett, az álláshirdetésre való jelentkezéshez
kattintson ide: (A jelentkezés új ablakban nyílik meg.)

Amennyiben még nem regisztrált, itt megteheti.
Adatbázisunkba való bekerüléshez a regisztrációs lap kitöltésére és az Adatvédelmi nyilatkozat elfogadására van szükség.

Az űrlap kitöltése néhány percet vesz igénybe.

Adatvédelmi nyilatkozat elfogadása:

Regisztráció