Referenciáink
Híreink

Minőségellenőr (Referenciaszám: PJ6122)

Állásajánlat küldése ismerősnek
Az Ön neve:    Nem adta meg a nevét!

Ismerőse neve:    Nem adta meg ismerőse nevét!

Ismerőse e-mail címe:    Nem adott meg e-mail címet!

Küldés Mégse

Egy multinacionális partnercégünk szigetszentmiklósi telephelyére új munkatársakat keresünk hosszú távra az alábbi munkakörbe:

Minőségellenőr

Feladatok:

- Gyártásközi folyamat ellenőrzése, mintavételes termék vizsgálat
- Utasítás, eszköz-használat monitorozás
- EHS, ESD előírások visszaellenőrzése
- Hiba-visszajelzés

Elvárások:
- Minimum 8 általános iskolai végzettség
- Excel, Outlook (levelezés kezelés) ismeret
- Minőségbiztosítási területen szerzett tapasztalat (1-3 év)
- Hosszú távon, 2 műszak vállalása
- Büntetlen előélet

Amit megbízónk kínál:
- Kiváló munkakörnyezet
- Kiemelt bérezés (alapbér+cafetéria+bónusz)
- Ajánlom a barátom program
- Munkába járás vállalati buszokkal (Abony, Cegléd, Albertirsa, Pilis, Monorierdő, Dunaharaszti, Taksony, Szigethalom, Szigetszentmiklós, Tatárszentgyörgy, Dabas, Bugyi, Alsóványpuszta, Dunavarsány, Délegyháza, Gyömrő, Budapest, Velence, Tárnok, Érd, Makád, Szigetbecse, Ráckeve, Szigetújfalu, Szigetszentmárton, Szigetcsép, Tököl, Halásztelek, Vasad, Monor, Üllő, Vecsés, Nyáregyháza, Újlengyel, Alsónémedi, Tápiószőlős, Tápiógyörgye, Tápiószele, Farmos, Tápiószentmárton, Solt, Apostag, Dunavecse, Szalkszentmárton, Tass, Dömsöd, Kiskunlacháza, Áporka, Kunszentmiklós, Tass, Majosháza, Váll, Páty)

Jelentkezés: Kérjük, jelentkezését önéletrajza csatolásával küldje el Cservenák Annamária kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az annamaria.cservenak@pannonjob.hu címre a referenciaszám (PJ6122) megjelölésével. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Érdeklődni lehet a következő telefonszámon: +36 1 260 2094 vagy 06 20 973 9912

Cégnyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Amennyiben Ön regisztrált felhasználónk és már bejelentkezett, az álláshirdetésre való jelentkezéshez
kattintson ide: (A jelentkezés új ablakban nyílik meg.)

Amennyiben még nem regisztrált, itt megteheti.
Adatbázisunkba való bekerüléshez a regisztrációs lap kitöltésére és az Adatvédelmi nyilatkozat elfogadására van szükség.

Az űrlap kitöltése néhány percet vesz igénybe.

Adatvédelmi nyilatkozat elfogadása:

Regisztráció