Referenciáink
Híreink

Háztechnikus (Referenciaszám: PJ6163)

Állásajánlat küldése ismerősnek
Az Ön neve:    Nem adta meg a nevét!

Ismerőse neve:    Nem adta meg ismerőse nevét!

Ismerőse e-mail címe:    Nem adott meg e-mail címet!

Küldés Mégse

Jól átlátja az üzemeltetés összetett feladatát? Otthon van a technikai kivitelezés területén? Magáénak érzi egy irodaház működtetésének kihívásait?

Multinacionális ingatlanfejlesztő és kezelő partnercégünk keres

Háztechnikus

munkatársat budapesti munkavégzéssel

A cég 20 éve aktív a közép-európai régióban, ez idő alatt több mint 50, nagyszabású fejlesztési projektet hajtott végre. Profiljukba tartozik még teljes körű ingatlan- és vagyonkezelés, valamint ingatlanmenedzsment és üzemeltetés. A vállalat portfóliójába a budapesti régióban főleg A kategóriás irodaházak, ipari és logisztikai központok tartoznak.

A munkakör kulcsfeladatai:

  • üzemeltetési és kivitelezési feladatok koordinálása,
  • adott létesítmény berendezéseinek kezelése,
  • a berendezések karbantartása és karbantartásának irányítása,
  • az üzemeltetéssel kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása.

Elvárások:

  • minimum 3 éves szakmai tapasztalat épület karbantartási és üzemeltetési területen,
  • önálló munkavégzés, kreatív problémamegoldó készség, jó kommunikációs készség,
  • szakirányú elektromos, vagy gépész végzettség,
  • alapszintű angol nyelvtudás előny, de nem feltétel,
  • A kategóriás épületek üzemeltetésében szerzett tapasztalat előnyt jelent,

Mindezekért cserébe:

  • 20+ éves szakmai tapasztalattal, biztos infrastrukturális háttérrel rendelkező csapatban,
  • versenyképes fizetésért,
  • magas színvonalú környezetben dolgozhat.

A kiválasztás során lehetőséget biztosítunk személyes bemutatkozásra.

Kérjük, magyar nyelvű, fényképes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Szilágyi Dániel kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a daniel.szilagyi@pannonjob.hu címre.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:adatvédelmi nyilatkozat

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Amennyiben Ön regisztrált felhasználónk és már bejelentkezett, az álláshirdetésre való jelentkezéshez
kattintson ide: (A jelentkezés új ablakban nyílik meg.)

Amennyiben még nem regisztrált, itt megteheti.
Adatbázisunkba való bekerüléshez a regisztrációs lap kitöltésére és az Adatvédelmi nyilatkozat elfogadására van szükség.

Az űrlap kitöltése néhány percet vesz igénybe.

Adatvédelmi nyilatkozat elfogadása:

Regisztráció