Referenciáink
Híreink

Irodai asszisztens Budapest 11. kerület (Referenciaszám: PJ6164)

Állásajánlat küldése ismerősnek
Az Ön neve:    Nem adta meg a nevét!

Ismerőse neve:    Nem adta meg ismerőse nevét!

Ismerőse e-mail címe:    Nem adott meg e-mail címet!

Küldés Mégse

Amennyiben szereti az adminisztrációval járó feladatokat és szívesen tart személyes kapcsolatot munkavállalókkal, ez a pozíció Önnek szól

Irodai asszisztens

Az ideális jelölt:

- Érettségivel és magas szintű MS Office ismerettel rendelkezik

- Kiváló kommunikációs- és problémamegoldó készséggel bír

- Munkavégzése során nagyfokú rugalmasság jellemzi

A munkakörre jelentkezés során külön előny:

Ügyfélkapcsolati, adminisztratív területen szerzett tapasztalat

Amit megbízónk nyújtani tud:

- Határozatlan idejű munkaszerződés

- Fiatalos, lendületes csapat, kiváló irodai légkör

- Versenyképes fizetés és béren kívüli juttatás

- Munkába járás támogatása

Napi szintű feladatok:

- Munkavállalókkal való személyes és telefonos kapcsolattartás

- Posta és küldemények kezelése

- Adatrögzítés

- Beosztástervezési részfeladatok ellátása

- Statisztikák, riportok készítése

- Üzleti partnerek és vendégek fogadása, ellátása

Munkavégzés helye: Budapest 11. kerület

Kérjük, magyar nyelvű önéletrajzát csatolva küldje el Fekete Nikolett kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy e-mailben a referenciaszám és bérigény feltüntetésével (PJ6164) nikolett.fekete@pannonjob.hu címre.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Amennyiben Ön regisztrált felhasználónk és már bejelentkezett, az álláshirdetésre való jelentkezéshez
kattintson ide: (A jelentkezés új ablakban nyílik meg.)

Amennyiben még nem regisztrált, itt megteheti.
Adatbázisunkba való bekerüléshez a regisztrációs lap kitöltésére és az Adatvédelmi nyilatkozat elfogadására van szükség.

Az űrlap kitöltése néhány percet vesz igénybe.

Adatvédelmi nyilatkozat elfogadása:

Regisztráció