Állásajánlatok

Minőségügyi Rendszermérnök

Székesfehérvár2022.07.04.

Azonosító: 8433

Folyamatosan fejlődő, stabil magyar nagyvállalati hátterű, nívós partnercégünk szerelési üzletágába keresünk kollégát

Minőségügyi rendszermérnök pozícióba

Feladatok:
  • ISO9001, ISO 14001, ISO50001, IATF16949 rendszerdokumentációk készítése, módosítások elvégzése a folyamatgazdák kérése szerint
  • Rendszer és folyamatauditok tervezése és bonyolítása autóipari elvárásoknak megfelelően
  • Vevői auditokon való aktív részvétel
  • Kapcsolattartás a folyamatgazdákkal
  • Minőségügyi osztály (SQA, PQA és CQA területeket beleértve) mérnökök támogatása
  • Folyamatfejlesztési javaslatok

Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség műszaki vagy minőségbiztosítási területen
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • PDCA, FMEA és 8D módszerek ismerete, tapasztalat gyakorlati alkalmazásukban
  • A feladatkörben meghatározott szabványok ismerete, gyakorlati alkalmazásuk
  • Kiváló kommunikációs készség, meggyőző, dinamikus személyiség
  • Jó szervező - és problémamegoldó képesség
  • Folyamatelemző képesség

Előnyök:
  • ISO45001, ISO 27001 gyakorlati ismeret
  • Kommunikációs szintű német nyelvtudás

Amit kínálunk:
  • Mobiltelefon, laptop, bejárás támogatása
  • Prémium
  • Cafetéria
  • Barátságos és ösztönző munkahelyi légkör
  • Összetett, változatos feladatok, egyéni képzési és fejlődési lehetőségek
  • Egészségmegőrző programok
  • Vállalati üdülési lehetőség

Egyéb:

Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg:Adatvédelmi tájékoztató