Állásajánlatok

Gépkezelő

Berhida2019.10.11.

Azonosító: 7087
Gépkezelő

Gépkezelő pozícióban keresünk munkatársakat 3 műszakos munkarendbe ingyenes szállással!
Berhida-Peremartoni partnercégünk növényvédőszerek gyártásával és forgalmazásával foglalkozik.

Feladatok:
  • Palackozó gépsor üzemeltetése és karbantartása
  • Szoftveres ismeretek
  • Gépelem mozgások beállítása különböző gépeken
  • Biztonságtechnikai és egészségügyi előírások betartása
  • Gépek tisztaságának biztosítása
  • Szúrópróbaszerű ellenőrzés a termékek kiszerelését, mennyiségét, esztétikai minőségét illetően
Elvárások:
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Min. 8 általános iskolai végzettég vagy középfokú műszaki szakirányú végzettség (pl.:gépkezelő, mezőgazdasági gépkezelő, villamossági)
  • 1-2 éves gépkezelői, karbantartói szakmai tapasztalat
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Határozottság, önállóság
  • Fejlődésre való nyitottság

Előnyök:
  • Palackozóüzemi gyakorlat

Amit kínálunk:
  • 3 műszakos munkarend
  • Bérezés: bruttó 1450 Ft/óra + 30%-os éjszakai műszakpótlék(18:00-6:00-ig)
  • Mozgóbér: 44000 Ft/hó
  • Cafeteria: bruttó 27300 Ft/hó
  • Hétvégi bónusz: 10000 Ft
  • További juttatások: éves prémium
  • Határozatlan munkaszerződés
  • Ingyenes szállás felújított lakásokban a cégtől 300 méterre.
Munkáltató profilja:

Partnercégünk Európa egyik vezető komplex növényvédőszer bérmunka partnere.

Egyéb:

Munkavégzés helye: Berhida-Peremarton-Gyártelep

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató