Állásajánlatok

Karbantartó technikus

Veszprém2022.08.11.

Azonosító: 8503

Karbantartó technikus állás szálláslehetőséggel- Gépjárművek elektronikai alkatrészeinek és rendszereinek tervezésére és gyártására specializálódott partnerünknél

Feladatok:
  • Gyártóeszközök (gépek, berendezések) tervszerű villamos és pneumatikus karbantartása, III. szintű karbantartások elvégzése
  • Gyártóeszközök javítása, hibaelhárítása a dokumentációk alapján
  • Gyártósorok, gépek, berendezések telepítése, üzembe helyezése tervek mentén
  • Gyártósorok telepítése, be-kikötések elvégzése, együttműködve a társosztályokkal

Elvárások:
  • Villamosipari szakközép vagy elektronikai műszerész szakmunkásképző iskolai végzettség
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Magyar nyelvismeret

  • Célgép szerelésben/karbantartásban/automatika és vezérlés terén/gyengeáramú szerelésben szerzett gyakorlat
Amit kínálunk:
  • Vonzó alapfizetés+ Műszakpótlék (délután 20%, éjszaka: 40%)
  • Céges buszjáratok Veszprém megye számos pontjáról
  • Szálláslehetőség Veszprémben
  • Munkába járás támogatása
  • Egészségbiztosítás
  • Sportolási kedvezmény

Egyéb:
  • Munkavégzés helye: Veszprém

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg:Adatvédelmi tájékoztató