Ne malmozz, Buszozz! Ingyenes Autóbuszvezető átképzés és Autóbuszvezető álláslehetőség Budapesten

Budapest2019.08.19.

Azonosító: 6705
Ne malmozz, Buszozz! Ingyenes Autóbuszvezető képzés és Autóbuszvezető álláslehetőség Budapesten

Gondolkodj nagyban, vezess csúcskategóriás Autóbuszokat
Legyél te is a VT Arriva Kft. megbecsült tagja

Feladatok:
  • Munkavégzés kiváló állapotú autóbuszokkal helyi, menetrendszerinti járatokon
  • Előrelátó vezetés a balesetek elkerülése és a műszaki állapot megóvása érdekében
  • KRESZ szabályainak maradéktalan betartása, az autóbusz munkakezdés előtti műszaki átvizsgálása
  • Menetlevél rendszeres pontos vezetése
  • Felmerülő esetleges problémák jelentése telefonon illetve futár rendszeren keresztül
Elvárások:
  • INGYENES AUTÓBUSZVEZETŐ KÉPZÉS BUDAPESTEN
    „B” VAGY „C” kategóriáról, álláslehetőséggel a tanfolyam elvégzését követően, kiemelt bérezéssel
    elmúltál 21 éves ÉS
    „B” VAGY „C” kategóriás jogosítványod legalább 2 éves
  • TAPASZTALT AUTÓBUSZVEZETŐKÉNT váltásban gondolkodsz, vagy SZERETNÉL BEUGRÓS/ MÁSODÁLLÁSÚ SOFŐRKÉNT TISZTES KERESETRE SZERT TENNI?
  • NYUGDÍJAS ÉVEIDET AKTÍVAN TÖLTENÉD? ESETLEG MOST KEZDED A SZAKMÁT és vonz a nagyvárosi közlekedés világa?
  • TÉGED VÁRUNK! Feltételek: D kategóriás jogosítvány +PAV I. vagy PAV II. engedély

GKI kártya - amennyiben ezzel nem rendelkezel, INGYENES ALAP/TOVÁBBKÉPZÉST biztosítunk

Amit kínálunk:
  • Hosszú távú, tervezhető munkalehetőség modern, automata váltós autóbuszokon
  • összetartó csapat, kellemes munkahelyi környezet
  • azonnali kezdési lehetőség
  • kiemelkedő bérezés, sávos bérezési rendszer- a ledolgozott éveket és a biztos szakmai tapasztalatot jutalmazzák
  • béren kívüli juttatások, munkába járás támogatása, vidéki munkavállalók esetén hazautazás támogatása és/vagy szükség esetén szálláslehetőség biztosítása
Munkáltató profilja:

A hazai autóbuszos személyszállítási piac meghatározó szereplője. Négy telephellyel és jelenleg a legmodernebb, legfiatalabb buszállománnyal rendelkezik Magyarországon.

Munkavégzés helye: Budapest 11. kerület, 15. kerület és Csepel

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató