Állásajánlatok

Műszaki igazgató

Hajdúnánás2018.09.18.

Azonosító: 6520
Hajdú-Bihar megyei, légtechnikai partnercégünk, műszaki igazgatót keres.

A vállalat Hajdú-Bihar megyei, piacvezető, levegőtisztasághoz kapcsolódó, valamint környezetszennyezést csökkentő, tervezéssel, egyedi gépgyártással foglalkozó légtechnikai cég.

Feladatok:
  • egyedi gépgyártás összefogó vezetése (tervezés, technológia, termelés)
  • projektkalkulációk ellenőrzése, elemzése
  • a gyár fejlesztési tervek kidolgozása, végrehajtása
  • napi munkafolyamatok koordinálása, ellenőrzése
  • aktív kapcsolattartás a cég egyéb vezetőivel
  • a termelés folyamatainak műszaki biztosítása
Elvárások:
  • egyedi gyártás, termelés technológiai ismerete
  • egyedi gépgyártásban szerzett minimum 5 éves tapasztalat
  • felsőfokú műszaki végzettség
  • angol nyelvismeret
  • önállóság, teljesítményorientált, motivált, határozott személyiség
Amit kínálunk:
  • versenyképes fizetés
  • szakmai kihívásokkal teli vállalatirányítás
  • nyitott környezet a fejlesztésre, előrelépésre, szakmai kezdeményezésekre
  • innovatív, tőkeerős céges háttér

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató