Állásajánlatok

Termékmenedzser - vezeték nélküli hálózat

Budapest2020.10.28.

Azonosító: 7455

Multinacionális telekommunikációs partnercégünk részére keresünk Termékmenedzser kollégát - vezeték nélküli hálózatokhoz

Feladatok:
  • Pre-sales folyamat támogatása, – ideértve az ajánlatadást, hálózattervezést, műszaki ajánlatadást és az értékesítés előtti tesztelés támogatását
  • A cég és a szolgáltatói fiókok közötti valamennyi koordinációs tevékenység irányítása. A cég összes vezeték nélküli hálózati megoldásainak megadott ügyfélkör számára történő promotálása
  • Hivatalos kereskedelmi ajánlatok és prezentációk készítése és kiadása
  • A legjellemzőbb vásárlói igények meghatározása, együttműködés a termékmenedzsmenttel, mérnökökkel az előzetesen feltérképezett vevői igények kielégítésének érdekében, termékekben történő implementációjukban
  • Az ügyfél működése során megfigyelt nehézségek, üzleti tevékenység megértése, megoldási javaslatok kidolgozása, projektfejlesztés a cég ügyfelei részéről felmerülő igények kielégítéséhez
  • Együttműködési üzleti tervek készítése a szolgáltatókkal és partnerekkel, új üzleti modellek és termékjellemzők meghatározása
  • Az ügyfelektől érkező valamennyi igény befogadása (a visszajelzés szintjétől függetlenül), üzleti lehetőségek feltérképezése, belső megoldási erőforrások koordinálása és integrálása, ezáltal az üzleti-, valamint hálózatfejlesztés támogatása
  • A nagy projektekre kiadott ajánlatok összehangolása, ajánlattételi stratégiáért és versenyképességért való felelősségvállalás
  • Megfelelő kapcsolat fenntartása az ügyfél műszaki szakértőivel
Elvárások:
  • Szakirányú felsőfokú végzettség (BSc) - villamosmérnök, telekommunikációs mérnök szakirányon
  • Telekommunikációs vállalatnál töltött tapasztalat
  • A vezeték nélküli hálózatok, technológiák és termékek valamint a GSM, UMTS és LTE modulok megfelelő ismerete
  • Mikrohullámú hálózatépítés ismerete
  • Megfelelő pénzügyi ismeret, ügyfelek financiális kérdéskörökben való megértése
  • Magas szintű munkavégzés multinacionális környezetben
  • Magas szintű angol és magyar nyelvtudás írásban és szóban egyaránt
Amit kínálunk:
  • Karrierépítés lehetősége a világ egyik vezető multinacionális, telekommunikációs vállalatánál
  • Szakmai kihívások
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
Egyéb:

Munkavégzés helye: Budapest

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg:  Adatvédelmi tájékoztató