Állásajánlatok

Szenzor összeszerelő ingyenes szállással

Veszprém2018.08.17.

Azonosító: 5553
Könnyű fizikai munkára keresünk dolgozókat Veszprémi partnercégünkhöz Balaton parti szálláslehetőséggel

 3 és folyamatos műszakba, illetve 12 órás munkarendbe

Feladatok:
  • Professzionális, modern és tiszta munkakörnyezetben könnyű fizikai munka elvégzése.
  • Panelek összeszerelése, automata és félautomata gépek kezelése.
Elvárások:
  • Rendelkezik 8. általános iskolai végzettséggel (igazolása kötelező).
  • Hajlandó három vagy folyamatos műszakban dolgozni.
  • Szeretne egy hosszútávú biztos munkalehetőséget.
  • Szeretne egy nagy múlttal rendelkező, nemzetközileg elismert vállalat tagja lenni.
  • Szeretne egy befogadó, egymás munkáját megbecsülő csapat tagja lenni.
  • Fontosnak tartja a teljeskörű elméleti és gyakorlati betanulási lehetőséget és a mentorok nyújtotta folyamatos támogatást.
Előnyök:
  • Ha van hasonló munkakörben szerzett tapasztalata.
Amit kínálunk:
  • Havonta átlagosan elérhető nettó 170.000 forintos kereseti lehetőség
  • Széleskörű cafeteria
  • Prémium csomag (jelenléti bónusz, teljesítmény pótlék)
  • Túlórázási lehetőség (garantált kifizetés minden hónap végén)
  • Hazautazás támogatása (100 %)
  • Fizetési előleg
  • Törvény által előírtnál magasabb műszakpótlékok
  • Műszakpótlékok: délutáni (14.00-tól) 20 %, éjszakai 40 %
  • Ingyenes szálláslehetőség Balaton parti szállónkon, 2 ágyas elhelyezéssel

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató