Állásajánlatok

Gépkezelő

Székesfehérvár2019.01.18.

Azonosító: 4820
Gépkezelő munkakörbe keresünk munkavállalókat Székesfehérvárra

Székesfehérvári partnercégünk részére keresünk munkatársakat.

Feladatok:
  • Automata és félautomata gépek, berendezések kezelése 2 műszakos munkarendben
  • Csoportvezető utasításainak betartása
  • Nehéz fizikai munka, üvegtáblák pakolása
Elvárások:
  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • Műszaki érdeklődés
  • Összeszerelésben,gépkezelésben szerzett tapasztalat
  • Szorgalom, pontosság, precizitás, jó kézügyesség, jó fizikum
Amit kínálunk:
  • 2 műszakos munkarend
  • Bérezés: 1 200 Ft/óra
  • Br. 456.000 Ft éves cafeteria keret
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Családias munkakörnyezet
  • Utazási támogatás
  • Negyedéves bónusz
Munkáltató profilja:

Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató