Állásajánlatok

Irattáros

Gyál2018.08.17.

Azonosító: 4224
Gyáli telephelyre keresünk aktív fájl kezelőket.

A világ vezető információ management cége keres irattárosokat azonnali kezdéssel, gyáli munkavégzéssel.

Feladatok:
  • Iratok, dobozok pakolása (10-15 kg), rendezése
  • Raktározási/irattározási feladatok ellátása
  • Jegyzékek elkészítése
  • Napi szinten felmerülő kikeresési és betárolási problémák proaktív kezelése
Elvárások:
  • Erkölcsi bizonyítvány
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Word és Excel)
  • Hasonló területen szerett tapasztalat
  • Precíz, gyors munkavégzés
  • Nehezebb fizikai munkavégzésre való képesség
  • Monotónia tűrés
Amit kínálunk:
  • Egyműszakos munkarend
  • Gyors kezdési lehetőség
  • Stabil háttér, nemzetközi környezet
  • Ingyenes céges busz a Határ úttól
Munkáltató profilja:

Partnercégünk elkötelezett az információk és vagyontárgyak tárolása, raktározása, védelme és kezelése iránt.

Egyéb:

A munkavégzés helye: Gyál

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató