Állásajánlatok

Junior IT support üzemeltető

Mór2018.08.16.

Azonosító: 6387
A világ egyik vezető autóipari beszállító cége keres junior IT support/Üzemeltető kollégát, móri lokációval.

Ismered az irodai rendszerek minden kihívását? Szívesen supportálnál belső IT-s kollégaként egy komplex gyártó cég office működését? Szeretsz az elejétől a végéig követni folyamatokat és közben új megoldásokkal találkozni?

Feladatok:
  • irodai hardverek és szoftverek rendszergazdai támogatása,
  • routerek és vezeték nélküli rendszerek felügyelete,
  • új dolgozók IT hozzáférésének biztosítása,
  • kollégákkal való szoros kapcsolattartás,
  • hibaelhárítás, rendszerüzemeltetés, átfogó IT projektek végrehajtása.
Elvárások:
  • megfelelő tapasztalattal rendelkezel,
  • magabiztosan kommunikálsz angolul,
  • van tapasztalatod rendszergazda területen,
  • motivál egy dinamikus csapat tagjává válni, kiemelkedő juttatási kerettel.
Amit kínálunk:
  • szakmai fejlődési és kapcsolatépítési lehetőség,
  • kiemelkedő fizetés és egyéb juttatások,
  • nemzetközi folyamatokban való részvétel.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató