Állásajánlatok

Autóbuszvezető a fővárosban

Budapest2019.12.03.

Azonosító: 5908
Autóbuszvezető kollégákat keresünk azonnali munkakezdéssel Budapestre

Személyszállítással foglalkozó partnercégünk folyamatosan bővülő csapatába, hosszú távra, korszerű MAN, Volvo, Alfa Localo, Mercedes , Iveco típusú autóbuszokra, kiemelt bérezéssel

Feladatok:
  • Előrelátó vezetés a balesetek elkerülése és a műszaki állapot megóvása érdekében
  • KRESZ szabályainak maradéktalan betartása, az autóbusz munkakezdés előtti műszaki átvizsgálása
  • Udvarias utas kiszolgálás, menetlevél rendszeres pontos vezetése
  • Felmerülő esetleges problémák jelentése telefonon illetve futár rendszeren keresztül
Elvárások:
  • D kategóriás jogosítvány, GKI kártya és PÁV I. /PÁV II. engedély megléte
  • tapasztalat autóbusz vezetésben (helyi, helyközi vagy akár nemzetközi járatokon)
  • budapesti vagy Budapest környéki lakhely
Amit kínálunk:
  • kiszámítható, hosszú távú munkalehetőség
  • tiszta, korszerű autóbuszokon történő munkavégzés
  • a piacon kimagasló bérezés és béren kívüli juttatások kívüli juttatások (cafeteria, törzsgárda juttatás, balesetmentes vezetés díjazása, ajánlási jutalom)
  • munkába járás teljes körű támogatása
  • vidéki munkavállalóknak INGYENES SZÁLLÁSSAL
Munkáltató profilja:

A hazai autóbuszos személyszállítási piac meghatározó szereplője. Négy telephellyel és jelenleg a legmodernebb, legfiatalabb buszállománnyal rendelkezik Magyarországon.

Tapasztalattal nem rendelkező buszvezető kollégák jelentkezését is várjuk, a forgalmi szituációkra felkészítik Önöket!

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató