Állásajánlatok

Autószerelő állás Budapesten

Budapest2019.05.15.

Azonosító: 5913
Autószerelő álláslehetőség Budapesten

Országosan 4, Budapesten 3 telephellyel rendelkező, személyszállítással foglalkozó neves partnercégünk műszaki csapatába keresünk szakembereket korszerű MAN, Volvo, Alfa Localo, Mercedes, Iveco típusú autóbuszok szerelésére

Feladatok:
  • A gépjárművek rendszeres és eseti karbantartási munkáinak elvégzése
  • Meghibásodott gépjárművek hibáinak feltárása, javítása
  • Szükséges diagnosztikai berendezések használata
  • Munkalapok és technikai adatlapok kezelése
  • Adminisztratív feladatok elvégzése
  • A munkakörnyezet tisztítása, karbantartása
Elvárások:
  • Autószerelői végzettség és releváns munkatapasztalat
  •  2 műszakos munkarendet vállalása (3 nap nappalos 7.00-15.30, 3 nap éjjeles 20.00-04.30 munkavégzést 3 pihenőnap követ)
Előnyök:
  • Tapasztalat autóbuszok/tehergépjárművek szerelése terén
Amit kínálunk:
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Piacon kimagasló, versenyképes fizetés, szakmai tapasztalathoz igazodó sávos bérezési rendszer, előrelépési lehetőség senior autószerelő pozícióba
  • Korszerű autóbuszokon történő munkavégzés
  • Ingyenes szálláslehetőség vidéki munkavállalóknak
  • Kiemelkedő juttatási csomag (cafeteria rendszer, bejárás teljes körű támogatása)
Munkáltató profilja:

A hazai autóbuszos személyszállítási piac meghatározó szereplője. Négy telephellyel és jelenleg a legmodernebb, legfiatalabb buszállománnyal rendelkezik Magyarországon.

Egyéb:

Munkavégzés helye: Budapest 11. és 15. kerület

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató