Állásajánlatok

Háztechnikus

2019.04.17.

Azonosító: 6010
Multinacionális ingatlanfejlesztő és kezelő partnerünk Háztechnikus munkatársat keres

A cég 20 éve aktív a közép-európai régióban, ez idő alatt több mint 50, nagyszabású fejlesztési projektet hajtott végre. Profiljukba tartozik még teljes körű ingatlan- és vagyonkezelés, valamint ingatlanmenedzsment és üzemeltetés. A vállalat portfóliójába a budapesti régióban főleg A kategóriás irodaházak, ipari és logisztikai központok tartoznak.

Feladatok:
  • Üzemeltetési és kivitelezési feladatok koordinálása,
  • Adott létesítmény berendezéseinek kezelése,
  • A berendezések karbantartása és karbantartásának irányítása,
  • Az üzemeltetéssel kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása
Elvárások:
  • Minimum 3 éves szakmai tapasztalat épület karbantartási és üzemeltetési területen
  • Szakirányú elektromos, vagy gépész végzettség
  • Önálló munkavégzés, kreatív problémamegoldó készség, jó kommunikációs készség
  • Excel felhasználói tudás
  • "A" kategóriás épületek üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • Alapszintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk:
  • 20+ éves szakmai tapasztalattal, biztos infrastrukturális háttérrel rendelkező csapatban végezheti a munkáját
  • Felelősségteljes munkakör
  • Magas színvonalú környezetben dolgozhat.
Egyéb:

Munkavégzés helye: Budapest vagy budapesti agglomeráció

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató