Állásajánlatok

Karosszérialakatos

Budapest2021.04.27.

Azonosító: 6056
Karosszérialakatos álláslehetőség Budapesten

Országosan 4, Budapesten 3 telephellyel rendelkező, személyszállítással foglalkozó neves partnercégünk bővülő műszaki csapatába keresünk kollégát

Feladatok:
  • Az autóbuszok karosszéria elemeinek le-és felszerelése, festése, fényezése
  • Az autóbusz hibás karosszéria elemeinek, illetve üléseinek teljes körű javítása, cseréje
  • Kapaszkodók, padló ellenőrzése és eseti javítása
  • Fényszórók, lámpák cseréje
  • Az utas ajtó egyes rendszereinek átvizsgálása, szerelése
  • Az eszközök, szerszámok karbantartásával, tisztán tartásával összefüggő feladatok elvégzése
Elvárások:
  • Karosszérialakatos végzettség
  • Minimum 2 éves karosszérialakatos és fényezői tapasztalat
  • Tanulási, fejlődési hajlandóság új dolgok irányába
  • 2 műszakos munkarend vállalása
Előnyök:
  • Tapasztalat autóbuszok, tehergépjárművek szerelésében
Amit kínálunk:
  • Hosszú távú, munkalehetőség határozatlan idejű szerződéssel azonnali kezdéssel
  • Versenyképes fizetés, szakmai tapasztalathoz igazodó sávos bérezési rendszer
  • Korszerű autóbuszokon történő munkavégzés
  • Ingyenes szálláslehetőség vidéki munkavállalóknak
  • Kiemelkedő juttatási csomag (cafeteria rendszer, bejárás teljes körű támogatása)
Munkáltató profilja:

A hazai autóbuszos személyszállítási piac meghatározó szereplője.

Egyéb:

Munkavégzés helye: Budapest 11. kerület

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató