Állásajánlatok

Csarnok referens - Műszaki szakértő

Biatorbágy2020.11.16.

Azonosító: 7431
Épületszerkezet- és csarnokgyártásra specializálódott nívós partnercégünkhöz keresünk Csarnok referens - Műszaki szakértő kollégát
Feladatok:
  • Árajánlatok készítése
  • Anyag-kigyűjtések, konszignációk elkészítése
  • Csomóponti rajzok, esetlegesen csarnok látványtervek készítése
  • Műszaki tanácsadás, kapcsolattartás partnercégekkel és vevőkkel
Elvárások:
  • Építő- vagy építészmérnök végzettség (BSc)
  • Számítógépes ismeretek: MS Office, CAD szoftverek (AutoCAD, ArchiCAD)
  • Értékesítés- és vevő-orientált gondolkodás
  • 5-10 év szakmai tapasztalat
Előnyök:
  • Budapesti vagy Biatorbágy környéki lakóhely
  • Magasépítési acél szerkezetek területén szerzett ismeretek
  • Angol nyelvtudás (írásbeli és szóbeli készség szintjén)
Amit kínálunk:
  • Versenyképes fizetési csomag
  • Fiatalos, lendületes cég és csapat
  • Felelősségteljes munkakör, szakmai fejlődési lehetőség
  • Kiemelkedő munkakörnyezet
Egyéb:
  • Munkavégzés helye: Biatorbágy

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató