Állásajánlatok

Területi vezető/Area manager (construction sector)

Budapest2022.01.14.

Azonosító: 7757
A hazai csarnoképületek megvalósításában meghatározó szerepet betöltő Partnercégünk megbízásából keresünk

Területi vezető/Area manager (construction sector) kollégát

Feladatok:
  • Mérnöki támogatás biztosítása komplett csarnokok és acél komponens termékek területén
  • Kivitelezői értékesítés, szakkivitelezőkkel műszaki, szakmai egyeztetés, kapcsolattartás és kapcsolatépítés
  • Szaktervezőkkel mérnöki egyeztetések, kapcsolattartás
  • Beruházói, építtetői projektek kezelése a területen, műszaki egyeztetés, értékesítés
  • A terület fejlesztése - új szakmai partnerek felkutatása, kapcsolatépítés
  • Projektek, árajánlatok nyomonkövetése, gondozása, szoros együttműködésben az irodai kollégákkal
Elvárások:
  • Építőmérnök/építészmérnök végzettség
  • Legalább 5 éves releváns szakmai tapasztalat (kivitelezésben és/vagy értékesítésben)
  • Magabiztos, agilis, szakmailag határozott és meggyőző fellépés
  • Szakmai alázat, szakmai elhivatottság
  • Csapatszellem, céltudatosság
Előnyök:
  • FMV és/vagy műszaki ellenőri jogosultságok
Amit kínálunk:
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Havi/negyedéves és éves prémium teljesítményhez igazodóan
  • Vállalati gépjármű privát használatra is, vállalati laptop és céges mobiltelefon
  • Munkába járás költségeinek térítése
Egyéb:
  • Munkavégzés helye: Pest megye

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató