Állásajánlatok

Értékesítési mérnök

Budaörs2022.09.19.

Azonosító: 8093

A szünetmentes áramellátás területén piacvezető helyet elfoglaló, dinamikusan fejlődő partnercégünk megbízásából keresünk: Értékesítési mérnök

Feladatok:
  • A cég ügyfélkörének bővítése, új ügyfelek felkutatása
  • Projektek értékesítési folyamatának nyomonkövetése
  • Kapcsolattartás a meglévő partnerekkel
  • Műszaki egyeztetések, tárgyalások lebonyolítása
  • Műszaki megoldások kidolgozása, szerződések megkötése
Elvárások:
  • Villamosmérnök végzettség
  • Műszaki értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Kommunikációs szintű aktív angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret
  • B kategóriás jogosítvány
  • Pontosság, precizitás, dinamizmus
Előnyök:
  • Ügyfélkör, aktív partnerkapcsolatokkal
  • Áramellátási területen szerzett értékesítési tapasztalat
Amit kínálunk:
  • Versenyképes bérezés
  • Céges gépkocsi és mobiltelefon
  • Szakmai felkészítés- termék és piac ismeret
  • Modern, motiváló, elegáns munkakörnyezet
  • Dinamikus, fiatal csapat
Egyéb:
  • Munkavégzés helye: Budaörs

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg:Adatvédelmi tájékoztató