Állásajánlatok

Elektromos összeszerelő

Veszprém2019.11.16.

Azonosító: 7150
Indítsuk el az „elektromobilitás forradalmát”! Elektromos összeszerelőt keresünk elektromos járművek széles körével foglalkozó veszprémi partnercégünk új részlegébe
Feladatok:
  • Modern és tiszta munkakörnyezetben könnyű fizikai munka végzése
  • Egyszerű összeszerelési feladatok
  • Automata gépek kezelése
  • Mentorok által kiadott feladatok végrehajtása
Elvárások:
  • rendelkezel minimum 8. általános iskolai végzettséggel
  • képes vagy három műszakban dolgozni
  • szeretsz új dolgokat megismerni és fejlődni
  • szeretsz egy nagy múlttal rendelkező multinacionális vállalat tagja lenni
Előnyök:
  • Ha van hasonló munkakörben szerzett tapasztalatod
Amit kínálunk:
  • havonta elérhető 170.000 Ft kereseti lehetőség
  • széleskörű cafeteria
  • jelenléti bónusz
  • teljesítménypótlék
  • túlórázási lehetőség
  • 20 % -40 %-os műszakpótlékok
  • csak hétfőtől péntekig tartó munkavégzés
  • hazautazás támogatása
  • fizetési előleg, akár minden héten!
  • ingyenes szállás két ágyas elhelyezéssel külön fürdőszobával
  • ingyenes buszjáratok a cég és a szálló között

Egyéb:
  • Munkavégzés helye: Veszprém

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató