Állásajánlatok

Technikus

Budapest2019.11.13.

Azonosító: 6767
18. kerületi elektronikai ipari  partnercégünk keres technikusokat azonnali kezdéssel.

Elektronikai készülékek nagytételes javítás-felújításával foglalkozó multinacionális vállalat keres technikus munkatársakat azonnali kezdéssel

Feladatok:
  • Egységek működésének megismerése
  • A vevők által beküldött egységek esetében előforduló hibák feltárása, javítása
  • Műszaki szövegértés, kapcsolási rajzok olvasása
Elvárások:
  • Középfokú elektronikai vagy ezzel egyenértékű végzettség
  • Legalább 1 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Hibakereső elméleti és gyakorlati tudás
  • Strukturált gondolkodás, szisztematikus hibakeresési képesség
  • 3 műszakos munkarend vállalása
Amit kínálunk:
  • Alapbéren felül teljesítmény-, jelenléti bónusz havonta
  • Fix cafeteria juttatás bruttó 25.000 Ft/hó
  • Műszakpótlék
  • Bejárástámogatás a környező településekről
  • Munkásszálló biztosítása térítésmentesen
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Saját állományba való bekerülés a munkába állás napjától
Munkáltató profilja:

Elektronikai készülékek nagytételes javítás-felújításával foglalkozó multinacionális vállalat.

Egyéb:

A munkavégzés helye: Budapest 18. kerület

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg:  Adatvédelmi tájékoztató