Állásajánlatok

Veszprémi álláslehetőségek

Veszprém2021.04.07.

Azonosító: 7614

Veszprémi multinacionális partnercégeinkhez keresünk raktárosokat, targoncásokat, operátorokat és csomagolókat, akár ingyenes szállással is

Feladatok:
  • Operátor: egyszerű összeszerelési feladatok
  • Csomagoló: termékek csomagolása
  • Raktáros: késztermékek kódjainak felvitele elektronikus rendszerbe, raktárosi rend fenntartása
  • Targoncás: a parnercégnél gyártott kész termékek anyagmozgatása.
Elvárások:
  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • 3  vagy folyamatos műszak vállalása
  • Targoncások esetében: 3324,3313,3312 targonca vezetői engedély megléte
  • Raktárosok esetében: excel ismeret, számítógép felhasználói szintű ismerete
Előnyök:
  • Operátor: gyártásban szerzett tapasztalat
  • Csomagoló: csomagolói tapasztalat
  • Raktáros: raktárosi végzettség
Amit kínálunk:
  • Alapbérek: br. 205.000Ft - 245.000 Ft-ig.
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • Versenyképes bérezés
  • Vonzó cafeteria
  • Jelenléti bónusz
  • Bejárás támogatása
  • Túlórázási lehetőség
  • INGYENES BUSZJÁRATOKRÓL VESZPRÉM 60 KM-ES KÖRZETÉBŐL, ÉRDEKLŐDJÖN TELEFONON +36202726118 ha nincs a települése az alábbiak között: Sümeg, Csabrendek, Gyepükaján, Káptalanfa, Bodorfa, Nemeshany, Devecser, Kolontár, Tósok, Ajka, Úrkút, Szentgál, Ősi, Peremarton(Gyártelep), Berhida, Pétfürdő, Öskü, Hajmáskér, Leshegy, Kabókapuszta, Enying, Balatonbozsok, Lepsény, Mezőszentgyörgy, Somlószőlős, Vid, Kerta, Karakószörcsök, Tüskevár, Somlójenő, Somlóvásárhely, Borszörcsök, Bakonygyepes, Kislőd, Városlőd.
  • Ingyenes szálláslehetőség

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg:Adatvédelmi tájékoztató