Állásajánlatok

Gépbeállító technikus

Veszprém2021.02.02.

Azonosító: 7576

Gépjárművek elektronikai alkatrészeinek és rendszereinek tervezésére és gyártására specializálódott, neves partnercégünk csapatába keresünk kollégákat Gépbeállító technikus pozícióba

Feladatok:
  • Gyártósori automata és félautomata gépek beállítása, üzemeltetése
  • Részvétel a tervszerű karbantartási munkákban
  • Üzemzavar esetén hibakeresés, hibaelhárítás, javítás
  • Átállásokban való közreműködés
  • Gépek 5S állapotának fenntartása
  • Napi szintű riportálás és műszakátadás
Elvárások:
  • Gépgyártás/mechatronika/műszerész területen szerzett középfokú végzettség
  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Alapfokú számítógépes ismeretek (Excel, email)
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Automata és félautomata gépek karbantartásában szerzett tapasztalat
  • PLC vezérelt gépek ismerete
  • Elektronikai ismeretek
  • Robottechnikai ismeretek
Amit kínálunk:
  • Műszakpótlék: délután 20%, éjszaka: 40% , folyamatos műszak esetén délelőtt: 10%
  • 13. havi fizetés (két részletben, júliusban és decemberben)
  • Improvement bónusz(negyedévenként)
  • Ajándékutalványok
  • Cafeteria (SZÉP kártyára)már a próbaidő alatt is
  • Iskolakezdési támogatás
  • Sportolási kedvezmény-havi bérlet összege egy részben támogatott
  • Munkába járási támogatás
  • Szálláslehetőség Veszprémben
Egyéb:

Munkavégzés helye: Veszprém

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató