Állásajánlatok

SMD gépkezelő

Győr2019.08.14.

Azonosító: 6750
A Katek Hungary Kft. részére keresünk kollégát akár ingyenes szállással.

Győri elektronikai Partnercégünk részére keresünk SMD gépkezelő kollégát!

Feladatok:
  • SMD berendezések (beültető gépek, pasztázó gép, kemence, conveyorok) működtetése
  • Kisebb hibák elhárítása
  • Zavartalan működés biztosítása
  • Alkatrészpótlás felügyelete
Elvárások:
  • Min. általános iskola
  • 3 műszak vállalása
  • Releváns szakmai tapasztalat SMD gépkezelésben
  • Nagyfokú koncentráció
  • Gyors reagálás és döntéshozatal
  • Rugalmasság és precizitás
Előnyök:
  • Elektronikai iparban szerzett szakmai tapasztalat
  • Gyártósoron szerzett szakmai tapasztalat
Amit kínálunk:
  • Széleskörű juttatási csomag (alapbér, műszakpótlék, cafeteria, bejárás térítés)
  • Kiszámítható és tervezhető munkarend
  • Tiszta, higiénikus és modern munkahelyi környezet
  • Családias munkahelyi légkör
  • Igény esetén szálláslehetőség
Munkáltató profilja:

A Győri Ipari Parkban működő cég magas színvonalon, családias környezetben gyárt elektronikai termékeket nagynevű, részben autóipari megrendelői számára.

Egyéb:

A munkavégzés helye: Győr

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg:Adatvédelmi tájékoztató