Állásajánlatok

Teszt technikus

Üllő2021.04.26.

Azonosító: 7697
A világ leggyorsabban növekvő számítógép gyártójának új üzemébe keresünk

Teszt technikus kollégát

Feladatok:
  • Informatikai eszközök hibaanalízise speciális tesztrendszer használatával
  • Hálózati eszközök konfigurálása
  • Tesztelés során felmerülő problémák felderítése szoftveres módon, illetve ezek megoldása
  • Tesztelési folyamat során kieső gépek hibájának felderítése és megoldása
  • Hálózati operációs rendszerek használata
Elvárások:
  • Középfokú műszaki vagy informatikai végzettség
  • Linux alap parancssorok ismerete
  • Informatikai hálózatok ismerete
  • Manuálok, diagrammok, kapcsolási rajz olvasása és értelmezése
Amit kínálunk:
  • Versenyképes bérezés
  • Munkába járás támogatása
  • Szálláslehetőség vidéki munkavállalók számára
Egyéb:
  • Munkavégzés helye: Üllő

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg:Adatvédelmi tájékoztató