Állásajánlatok

Minőségirányítási vezető- Quality leader

Újhartyán2021.05.06.

Azonosító: 7636

Nemzetközi gyártó partnerünkhöz keressük leendő munkatársukat az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Felelősségvállalás a tesztelésért és annak biztosításáért, hogy a termék megfeleljen az ügyfél specifikációinak és a minőségi előírásoknak
  • Batch ticket vezérlés ERP rendszerrel
  • Címke ellenőrzése címkéző rendszerrel
  • Az összes vonatkozó dokumentum kitöltése és a QC menedzser által kijelölt adatbázisok frissítése
  • A minőségellenőrzési intézkedések tesztprotokolljainak oktatása az új munkatársak számára
  • A laboratóriumi / minőségellenőrző berendezések rendszeres karbantartása és a QC menedzserrel való szabályozás, valamint időszakos ellenőrzése
  • Kapcsolattartás a kereskedőkkel a felszereléssel kapcsolatos kérdésekben
  • Támogatásban való részvétel, mint például a logisztikai átvétel és szállítás, raktárellenőrzés, hulladékellenőrzés, biztonsági oktatások
  • A vegyi anyagokat az épületen belül megfelelő módon ellenőrzik a termelésvezető vagy a minőségellenőrzési vezető irányításával
  • A korrekciós műveletek jelentése minőségellenőrzési hiba esetén
  • Jelentés készítése a QC menedzser számára
Elvárások:
  • Több éves tapasztalat vegyi üzemben minőségellenőrzési vagy laboratóriumi területen
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Excel, Word, PowerPoint ismeret
Egyéb:

Munkavégzés helye: Újhartyán

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató