Állásajánlatok

Kézi forrasztó

Győr2019.08.13.

Azonosító: 6541
Kézi forrasztókat keresünk Győrbe.

A Katek Hungary Kft. részére keresünk kézi forrasztó kollégát.

Feladatok:
  • Gyártás közben kiesett termékek javítása
  • Alkatrészek forrasztása forrasztópáka segítségével
Elvárások:
  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • Kézi forrasztói tapasztalat
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Jó kézügyesség és éleslátás
  • Pontos és precíz munkavégzés
  • Megbízhatóság
Előnyök:
  • Elektronikai iparban szerzett tapasztalat
  • IPC-A-610 szabványismeret
  • Gyártósoron szerzett szakmai tapasztalat
Amit kínálunk:
  • Széleskörű juttatási csomag (alapbér, műszakpótlék, cafeteria, bejárás térítés)
  • Kiszámítható és tervezhető munkarend
  • Tiszta, higiénikus és modern munkahelyi környezet
  • Családias munkahelyi légkör
Munkáltató profilja:

A Győri Ipari Parkban működő cég magas színvonalon, családias környezetben gyárt elektronikai termékeket nagynevű, részben autóipari megrendelői számára.

Egyéb:

A munkavégzés helye: Győr

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató.