Állásajánlatok

Targoncás (Emelőgépkezelő operátor)

Szigetszentmiklós2019.05.17.

Azonosító: 6668
Targoncás munkatársakat keresünk Szigetszentmiklósra

Multinacionális partnercégünk szigetszentmiklósi telephelyére új munkatársakat keresünk hosszútávra az alábbi munkakörbe: Targoncás

Feladatok:
  • Gépi anyagmozgató berendezések kezelése a vezető utasításainak megfelelően
  • A termék előállítási: gyártási, tesztelési, csomagolási és készáru kezelési folyamatok támogatása emelőgép kezelése által
  • Az emelőgép és a munkakörnyezet rendjének és tisztaságának folyamatos fenntartása
  • A rendelkezésére állított munkaeszközök megfelelő használata és a kapcsolódó nyilvántartások vezetése

Elvárások:
  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • Érvényes emelőgép kezelői jogosítvány
  • Több műszakos munkarend és túlóra vállalása
Előnyök:
  • Emelőgép kezelésben szerzett tapasztalat előny
  • Számítógépes tudás előny
Amit kínálunk:
  • Kiváló munkakörnyezet
  • Kiemelt bérezés (alapbér+cafetéria+bónusz)
  • Ajánlom a barátom program: ha ismerős Ön által kerül a céghez, akkor fizetés kiegészítésben részül
  • Ingyenes szállás vagy munkába járás vállalati buszokkal

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató