Állásajánlatok

Hegesztőrobot programozó

Győr2020.02.19.

Azonosító: 7194

Nemzetközi háttérrel rendelkező, egyedi gépgyártással foglalkozó partnerünk csapatába keresünk

HEGESZTŐROBOT PROGRAMOZÓ

munkakörbe kollégát az alábbiak szerint

Feladatok:
  • Hegesztőrobotok programozása és helyszíni üzembe helyezése
  • Aktív részvétel a robot fejlesztésben
  • Aktív részvétel a gépkonstrukciók kifejlesztésében
  • Műszaki megoldások kidolgozása
Elvárások:
  • Középfokú szakirányú ipari végzettség
  • Hegesztési ismeretek és gyakorlati tapasztalat a hegesztés terén
  • Felhasználói szintű PC ismeret
  • "B" kategóriás vezetői engedély
  • Angol vagy német nyelv aktív, kommunikációs ismerete
  • Utazási hajlandóság (belföld és külföld egyaránt)
Amit kínálunk:
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Professzionális és jó hangulatú munkakörnyezet
  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg:  Adatvédelmi tájékoztató