Állásajánlatok

Junior Folyamatmérnök

Komárom,Páty2022.05.12.

Azonosító: 8361
Folyamatos fejlődési pályán lévő, piacvezető telekommunikációs partnercégünk megbízásából keresünk

Folyamatmérnök kollégát
Kezdje szakmai pályafutását az egyik legismertebb és elismertebb telekommunikációs cégnél!

Feladatok:
  • Digitális és automatizálási gyártási megoldások fejlesztése és megvalósítása
  • Folyamatok felülvizsgálata a hatékonyság javítása és a költségek csökkentése érdekében
  • EMS gyártási partner helyszíni műszaki támogatása
  • Gyártással kapcsolatos lean projekt szervezése, minőségjavító intézkedések kidolgozása
  • A gyártás zökkenőmentességének biztosítása
  • Felmerülő problémák kezelése, hatékony és gyors megoldást szem előtt tartva
  • Együttműködés a területen dolgozó kollégákkal és a társosztályokkal
Elvárások:
  • Mérnök végzettség
  • Legalább 1 év elektronikai gyártásban szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • A távközlési és hálózati termékek alapvető ismerete
  • A lean gyártási elvek és a Six sigma projektmenedzsment terén szerzett jártasság
Előnyök:
  • Kínai nyelvtudás
Amit kínálunk:
  • Versenyképes bérezés
  • Hosszú távú lehetőség nemzetközi környezetben
  • Sokrétű, változatos feladatkör
  • Szakmai fejlődési lehetőség
Munkáltató profilja:

Egyéb:
  • Munkavégzés helye: Komárom/Páty

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató