Állásajánlatok

Kalkulációs mérnök

Székesfehérvár2022.09.21.

Azonosító: 8545

Partnercégünk autóelektronikai szerelésre szakosodott EMS vállalatként 23 éve működik Közép-Európában.
Azonnali munkába állás lehetőségével keressük leendő Kalkulációs mérnök kollégájukat akár heti 2 nap Home office lehetőséggel.
Légy részese egy támogató, csapatnak, egy stabil háttérrel rendelkező vállalatcsoportnál.

Feladatok:
  • Költségkalkulációk készítése és a már meglévők folyamatos aktualizációja
  • Kalkulációhoz szükséges adatok és dokumentációk ellenőrzése és feldolgozása
  • Gyártási folyamat kidolgozása, gyártási idők becslése
  • Ajánlatok összeállítása a gyártási-, tesztelési- és anyagköltségek alapján, további az ajánlati tartalmak egyeztetése a felettes szakmai vezetővel
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal

Elvárások:
  • Felsőfokú műszaki végzettség (gépész- vagy villamosmérnök vagy műszaki menedzser szakon)
  • Legalább alapfokú angol nyelvtudás
  • Költségorientált gondolkodás
  • Magas szintű Excel ismeret és MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Jó kommunikációs készség és logikus gondolkodás

Amit kínálunk:
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Fiatal, dinamikus csapat, jó munkahelyi légkör
  • Emberközpontú vállalati kultúra
  • Heti 2 nap home office lehetőség
  • Kimagasló technológiai és szolgáltatási diverzitásnak köszönhetően magas színvonalú szakmai fejlődési lehetőség
  • Idegen nyelv aktív használatának/fejlesztésének lehetősége

Egyéb:
  • Munkavégzés helye: Székesfehérvár + home office

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg:Adatvédelmi tájékoztató