Állásajánlatok

Minőségbiztosítási mérnök

Székesfehérvár2021.10.13.

Azonosító: 7904

Feladatok:
  • A beérkező alap-és segédanyagok minőségének és átvételi folyamatának monitoringozása Visszáruk kivizsgálása, gyártásközi és késztermék ellenőrzése
  • A gyártás minőségbiztosítási folyamatainak koordinálása és folyamatos felügyelete, továbbá a minőségbiztosítási rendszer folyamatos fejlesztése
  • Ellenőrzések végzése a gyártósoron a szabványok be nem tartásának azonosíthatósága érdekében
  • Minőségügyi dokumentumok kezelése, aktualizálása
Elvárások:
  • Felsőfokú mérnöki végzettség
  • Legalább 3 év tapasztalat minőségbiztosítási területen
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
Amit kínálunk:
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Cafeteria és bónuszrendszer
  • Stabil céges háttér
Egyéb:
  • Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg:Adatvédelmi tájékoztató