Állásajánlatok

Minőségbiztosítási mérnök

Székesfehérvár2022.09.21.

Azonosító: 8546

Partnercégünk autóelektronikai szerelésre szakosodott EMS vállalatként 23 éve működik Közép-Európában.
Azonnali munkába állás lehetőségével keressük leendő Minőségbiztosítási mérnök kollégájukat akár heti 2 nap Home office lehetőséggel.
Légy részese egy támogató, csapatnak, egy stabil háttérrel rendelkező vállalatcsoportnál.

Feladatok:
  • Elektronikai termékek vevői reklamációinak kezelése
  • Hibák analízise és műszaki megoldások keresése, javaslattétel
  • Kapcsolattartás vevőkkel minőség vonatkozású ügyekben
  • Belső minőség mutatók javítása
  • Külső és belső auditokon való részvétel, a feltárt nem megfelelőségek ellenintézkedéseinek meghatározása, valamint végrehajtása
  • Részvétel új termékek bevezetésében
  • Minőségi kockázatok feltárása, FMEA, CP, bemintázások, és egyéb dokumentációk készítése

Elvárások:
  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Precizitás, a részletekre való odafigyelés
  • Kiváló kommunikációs készség

Előnyök:
  • Villamosmérnöki vagy gépészmérnöki végzettség
  • Autóipari ismeretek
  • Elektronikai gyártási folyamatok ismerete (Beültetési, forrasztási technológiák)

Amit kínálunk:
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Fiatal, dinamikus csapat, jó munkahelyi légkör
  • Emberközpontú vállalati kultúra
  • Heti 2 nap home office lehetőség
  • Kimagasló technológiai és szolgáltatási diverzitásnak köszönhetően magas színvonalú szakmai fejlődési lehetőség
  • Idegen nyelv aktív használatának/fejlesztésének lehetősége

Egyéb:
  • Munkavégzés helye: Székesfehérvár + home office

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg:Adatvédelmi tájékoztató