Állásajánlatok

Minőségirányítási mérnök

Székesfehérvár2021.11.25.

Azonosító: 7981
Székesfehérvárra a VIDEOTON IPARI PARK területén lévő partnercégünk részére keresünk munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:
  • Vevői reklamációk kezelése
  • Problémák helyszíni feltárása, elemzése, megoldása (termelési területen)
  • Auditokon történő aktív részvétel
  • Együttműködés a munkatársakkal, társosztályokkal
Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség, preferáltan műszaki vagy minőségbiztosítási területen
  • PDCA, FMEA és 8D módszerek ismerete
  • Kommunikációképes angol vagy német nyelvtudás
  • Autóiparban hasonló területen szerzett 2-3 éves tapasztalat
Amit kínálunk:
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Előrelépési lehetőség
  • Egyénre szabott, szakmai fejlődési lehetőség
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
Egyéb:
  • Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg:Adatvédelmi tájékoztató