Állásajánlatok

Üzemmérnök

Páty, Komárom2022.07.28.

Azonosító: 8489
Folyamatos fejlődési pályán lévő, piacvezető telekommunikációs partnercégünk megbízásából keresünk

Üzemmérnök kollégát

Feladatok:
  • Az ellátóközpont rövid- és hosszú távú kapacitásstratégiáinak és kapacitáselrendezésének megtervezése
  • Az ellátóközpont kapacitásigényének kezelése, a kapacitáskockázatok azonosítása és elhárítása
  • Az elektronikai gyártó partnerek gyártási erőforrásainak megtervezése, a hosszú- és rövid távú tervek végrehajtásának nyomonkövetése
  • Az ellátási központ költségeinek és hatékonyságának kezelése, költség- és hatékonyságnövelési célok meghatározása, valamint ezen célok elérését támogató fejlesztési intézkedések végrehajtására való ösztönzés
  • Gyártási költségelemzés készítése
  • A kapacitás- és költséggazdálkodás digitalizációs megoldásának fejlesztése és bevezetése

Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség villamosmérnök/gépészmérnök/üzemmérnök szakon
  • Legalább 1 éves tapasztalat elektronikai gyártásban
  • Kommunikációs szintű aktív angol nyelvtudás
  • A távközlési és hálózati termékek alapvető ismerete
  • Adatelemzés és statisztikai eszközök ismerete
  • LEAN és Six Sigma ismeret

Amit kínálunk:
  • Versenyképes bérezés
  • Hosszú távú lehetőség nemzetközi környezetben
  • Sokrétű, változatos feladatkör
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Egyéb:
  • Munkavégzés helye: Komárom/Páty

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg:Adatvédelmi tájékoztató