Állásajánlatok

Gyártástervező

Győr2018.10.16.

Azonosító: 6199
Gyártástervezőt keresünk Győrbe.

Győrben működő elektronikai Partnercégünk részére keresünk Gyártástervező kollégát.

Feladatok:
  • Elektronikai termékek gyártásának ütemezése, priorizálása, a vevői igények, a rendelkezésre álló létszám és kapacitás figyelembe vételével
  • A betervezett rendelések ellenőrzése és nyomon követése a gyárthatóság szempontjából
  • Műszakszintű ütemtervek kiadása a gyártási részlegek részére
  • Folyamatos egyeztetés és kapcsolattartás a vállalat funkcionális területeivel
  • A gyártástervezési folyamatok fejlesztésében való aktív részvétel
Elvárások:
  • Minimum középfokú végzettség
  • Tárgyalóképes német vagy angol nyelvtudás
  • MS Office felhasználó szintű ismerete
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Önálló munkavégzés
  • Proaktív gondolkodásmód
  • Vállalatirányítási rendszer
Előnyök:
  • Egyetemi vagy főiskolai végzettség
  • Hasonló gyártó környezetben szerzett releváns tapasztalat
  • SAP rendszer ismerete
  • Logisztikai végzettség
Amit kínálunk:
  • Cafeteria
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Határozatlan idejű szerződés
  • Utazási költség teljes mértékű támogatása
  • Versenyképes kereseti lehetőség
Munkáltató profilja:

A Győri Ipari Parkban működő cég magas színvonalon, családias környezetben gyárt elektronikai termékeket nagynevű, részben autóipari megrendelői számára.

Egyéb:

A munkavégzés helye: Győr

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató