Állásajánlatok

Minőségügyi mérnök

2019.10.11.

Azonosító: 7103

Autóiparban tevékenykedő, stabil tulajdonosi háttérrel rendelkező, Pest megyei partnerünk megbízásából keresünk

Minőségügyi mérnök kollégát

Feladatok:
  • Új termék bevezetésében való részvétel
  • Vevői követelmények, változások adaptálása, dokumentálása
  • Sorozatgyártást követően a minőségügyi termékfelelős feladatok ellátása
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal és a vevővel
Elvárások:
  • Főiskolai végzettség
  • 2 éves autóipari minőségügyi projektmérnökként szerzett tapasztalat vagy, 5 éves autóipari gyártásban szerzett minőségügyi tapasztalat
  • IATF, APQP, VDA RGA gyakorlati ismeretek-és tapasztalat
  • Felhasználói szintű IT ismeret
  • Angol nyelvismeret
  • Rendszerszintű gondolkodás, analitikus képesség
  • Külföldre történő utazási hajlandóság
Amit kínálunk:
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Fejlődési lehetőség

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató