Állásajánlatok

Tesztmérnök

Ajka2018.10.18.

Azonosító: 6636
Tesztmérnöki álláslehetőség Veszprém megyében

Elektronikai gyártásban tevékenykedő partnercégünk számára keresünk munkatársat nyugat-veszprémi gyáregységbe Tesztmérnöki pozícióba

Feladatok:

Különböző tesztfolyamatok felépítése és programozása a rendszereinkben (ICT és PXI teszt berendezéseken a National Instruments-től)

HW és SW-es funkciók fejlesztése és tesztelése

Az ellenőrző SW létrehozása LabVIEW és TestStand segítségével

Adatbázisok felépítése és összekapcsolása az adatok összegyűjtése és feldolgozhatósága érdekében

Karbantartása a meglévő ellenőrző rendszereinknek

Elvárások:

Villamosmérnök, informatikai mérnök esetleg mechatronikai mérnök végzettség

Önálló, flexibilis, és motivált személyiség

Struktúrált és precíz munkavégzés

Jó angol nyelvtudás (napi szintű kommunikáció)

Labview, TestStand, Adatbázisok és C# programnyelvek ismerete előny

Német nyelv ismerete

Amit kínálunk:

Változatos feladatkör a tesztfelépítés területen

Önálló munkavégzés nemzetközi környezetben

Rugalmas munkaidő

Rövid döntéshozatali idők és Open-Door-Policy

Fejlődési és képzési lehetőségek

Munkáltató profilja:

Elektronikai gyártással foglalkozó cég, mely 1967 óta gyárt főként hűtő-fűtő berendezésekhez elektronikai egységeket.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató