Állásajánlatok

Üzemvezető

Ajka2019.08.20.

Azonosító: 7038

Veszprém megyei autóipari partnercégünk számára keresünk

ÜZEMVEZETŐ kollégát

Feladatok:
  •  A társaság üzemének irányítása
  • A gyártás során a technológiai fegyelem betartásának felügyelete
  • Termelés ütemezése, a munkatársak feladatainak beosztása
  • Szakmai támogatás, beszámoltatás, kapcsolódó adminisztrációs feladatok elvégzése
  • Karbantartási feladatok szervezése
  • Az üzem technológiai fejlesztésének támogatása
  • Javaslattétel a minőség javítására
  • Munkatársak motiválása
  • Minőségügyi követelmények betartatása
Elvárások:
  • Felsőfokú mérnöki végzettség (előny: gépészmérnök)
  • Minimum 3 éves vezetői tapasztalat
  • Magabiztos, középszintű angol vagy német nyelvtudás
  • MS Office programok készségszintű használata
  • Kiemelkedő konfliktuskezelési és kommunikációs készség, vezetői készségek
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Erős rendszerszemlélet
  • Önálló munkavégzés
  • Megbízhatóság, precizitás
  •  Autóipari minőségirányítási rendszerek ismerete (IATF 16949, ISO 9001, VDA)
  • Hegesztés, sajtolás területén szerzett ismeretek
Amit kínálunk:
  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség
  • Barátságos, korrekt munkakörnyezet és feltételek
  • Stabil hátterű cég
Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató