Állásajánlatok

Lakatos karbantartó

Veszprém2022.09.12.

Azonosító: 8537
Kiemelt bérezést és vonzó munkakörülményeket biztosító, stabil munkahelyet keresel, ahol a munkába járásodat ingyenes buszjárattal és utazási támogatással segítik? Jelentkezz hozzánk

Lakatos karbantartó pozícióra

Feladatok:
  • Gépek, berendezések mechanikai és pneumatikus javítása, karbantartása, terveknek megfelelően felújítása
  • Tartalék alkatrész készletek nyomonkövetése, jelentése
  • Meghibásodás esetére előírt folyamatok betartása, elemzések készítése
  • Új technológiákhoz szükséges tudás elsajátítása

Elvárások:
  • Középfokú műszaki végzettség: géplakatos, gépésztechnikus
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Amit kínálunk:
  • Ingyenes céges buszjárat és utazási támogatás
  • Fix alapbér
  • Bónusz
  • Műszakpótlék (délutános:15%, éjszakai: 50%, hétvégi: 50%)
  • Cafeteria
  • Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás a munkaviszony 6. hónapjától
  • Havonta jégkrém juttatás
  • Saját márkás termékek kedvezményes vásárlási lehetősége

Egyéb:
  • Munkavégzés helye: Veszprém

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg:Adatvédelmi tájékoztató