Állásajánlatok

Tesztlabor technikus

Veszprém2021.02.11.

Azonosító: 7587
Gépjárművek elektronikai alkatrészeinek és rendszereinek tervezésére és gyártására specializálódott, neves partnercégünk csapatába keresünk kollégákat

Tesztlabor technikus pozícióba

Feladatok:
  • Kísérleti tesztekhez kapcsolódó mérések, vizsgálatok végrehajtása, eredmények analizálása, jelentések elkészítése és továbbítása
  • Tesztberendezések kezelése
  • Vevői előírások, termékspecifikációk, normák és egyéb érvényben lévő követelmények betartása
  • Specifikációktól, vevői követelményektől való eltérés esetén a hibaforrás megszüntetésére tett javaslattétel kidolgozása
  • Vezérlő- és mérőprogramok írása, azok folyamatos karbantartása
  • Termék áttelepítések támogatása
  • Referenciaminta kapcsolók mérése, kalibrálása
  • Projektek teszt terveinek, vizsgálatainak kidolgozásában való aktív közreműködés
  • Folyamatos kapcsolattartás a projektben résztvevő más szakterületen vagy telephelyen dolgozó kollégákkal
  • Aktív közreműködés a specifikációktól, vevői követelményektől való eltérés esetén a PDCA/FTA kidolgozásában.
  • Részvétel a fejlesztési feladatok megoldásában
  • Új termékek bevezetésének, illetve termékmódosításoknak a támogatása
Elvárások:
  • Gépipari, vagy villamosipari szakközépiskolai végzettség
  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Elektronikai, elektrotechnikai, mechanikai ismeretek
  • Minőségügyi rendszerek ismerete
Előnyök:
  • Legalább középfokú angol vagy német nyelvtudás
Amit kínálunk:
  • Office time munkarend
  • 13. havi fizetés (két részletben, júliusban és decemberben)
  • Improvement bónusz (negyedévenként)
  • Ajándékutalványok
  • Cafeteria (SZÉP kártyára) már a próbaidő alatt is
  • Iskolakezdési támogatás
  • Sportolási kedvezmény-havi bérlet összege egy részben támogatott
  • Munkába járási támogatás
  • Szálláslehetőség Veszprémben
Egyéb:
  • Munkavégzés helye: Veszprém

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató