Állásajánlatok

CNC Marós

Győr2018.11.13.

Azonosító: 5196
Győrbe CNC marós pozícióba kollégát keresünk.

Dinamikusan fejlődő magyar középvállalkozás számára hosszútávra keresünk megbízható kollégát CNC marós pozícióba.

Feladatok:
  • Egyedi fém alkatrészek köszörülése, berendezések üzemeltetése
  • Korrekciózások elvégzése
  • Műszaki rajzok értelmezése
  • Alkatrészek kézi mérőeszközökkel való mérése
  • Átállások, beállítások végrehajtása, befogókészülékek cseréje
  • Aktív részvétel a gépkarbantartásban és a műhelyrend fenntartásában
Elvárások:
  • Fémipari (forgácsoló) végzettség
  • Egyedi alkatrészek gyártásában szerzett 1-3 éves tapasztalat
  • Műszaki rajzolvasási képesség
  • Mérési ismeretek
  • Önállóság, pontos, precíz munkavégzés
  • Több műszakos munkarend vállalása
Előnyök:

Oracle DB vállalatirányítási rendszer ismerete

Amit kínálunk:
  • Kiemelkedő és széleskörű juttatási csomag (alapbér, cafeteria, prémium, stb.)
  • Azonnali munkába lépés
  • Dinamikus, fiatalos csapat
  • Stabil és biztos alapokon álló vállalati háttér
  • Képzési lehetőségek
  • Egyéb céges kedvezmények
Munkáltató profilja:

Partnercégünk dinamikusan fejlődő, a térségben és országosan is meghatározó középvállalat a fémmegmunkálás terén.

Egyéb:

A munkavégzés helye: Győr.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató