Állásajánlatok

Gépkezelő operátor

Székesfehérvár2018.11.10.

Azonosító: 5833
Székesfehérvárra gépkezelő operátorokat keresünk 2 műszakba

A magyarországi forgácsolt alkatrészgyártás egyik meghatározó szereplőjének székesfehérvári üzemébe keresünk Gépkezelő operátor munkatársakat.

Feladatok:
  • A beállított CNC gépek biztonságos kezelése, működtetése
  • Előírt mérések elvégzése, dokumentálása
Elvárások:
  • Min. 8 általános iskola
  • Pontos, igényes munkavégzés
  • 2 műszak vállalása
  • Autóipari, fémipari tapasztalat előnyt jelent
Amit kínálunk:
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Kezdő alapbér tapasztalat alapján bruttó 200.000 - 250.000 Ft
  • Bejárási támogatás
  • Tiszta, kulturált, modern munkakörnyezet
  • Kellemes légkör, fiatalos csapat
Egyéb:

Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató