Állásajánlatok

Italgép segédmunkás

Dunaharaszti2018.12.09.

Azonosító: 3223
Dunaharasztira Italgép segédmunkás munkatársat keresünk.

A világ legnagyobb üdítőgyártó cége Italgép segédmunkás munkatársat keres azonnali kezdéssel.

Feladatok:
  • A palackgyártás területén a termelt előformák csomagolása
  • A fújógépek, fröccsöntőgépek üzemeltetéséhez szükséges anyagok biztosítása
  • A területen található gépek és azok környezetének tisztántartása
  • A gépek működéséhez szükséges anyagok kézi raklapemelővel történő mozgatása
  • A daráló berendezés időszakos kezelése, tisztántartása
Elvárások:
  • 8 általános iskolai végzettség
  • Önálló munkavégzés vezetői iránymutatás alapján
  • Pontos, precíz munkavégzés
Amit kínálunk:
  • Jó megközelíthetőség: több irányból céges buszok, vagy a menetrendtől eltérő utazás esetében támogatás 15 Ft/km vagy bérlet 86%-a
  • Kisebb csoportokban történő munkavégzés, a vezető irányításával
  • Kiváló munkakörnyezet, a gyártott üdítők díjmentes fogyasztása munkaidőben
  • Alapbéren felül cafeteria a próbaidő után bruttó 30.000 Ft.
Munkáltató profilja:

Közép-Európa legnagyobb üdítőgyártó és forgalmazó cége dunaharaszti központtal.

Egyéb:

A munkavégzés helye: Dunaharaszti

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató